MAİDEN FLİGHT TECH HAVACILIK OLARAK;
Kaliteyi ilke edinmiş İşini gerçekten severek yapan. Bahane değil çözüm üreten Disiplinli ve programlı çalışan teknolojiyi takip ederek , onu sizlere getiren şeffaflığın ön planda olduğu hizmet anlayışını benimsemiş ülkesinin ve milletinin menfaatlerini kendi menfaatlerinin üzerinde tutan eğitimin bir ülkenin geleceği için taşıdığı önemin farkında olan ve farkındalık yaratan eğitimin zamanının yerinin yaşının olmadığını her yerde, her zaman diliminde ve her yaşta insanlığın su gibi vazgeçilmez bir ihtiyacının olduğunu bilen ve bu doğrultuda üzerine düşen bu görevi elinden gelenin fazlasını yaparak sürekli kendisini geliştirerek sizlere sunmaya çalışan 25 yıllık deneyime sahip güler yüzlü öğretmenleri ile sizlere hizmet etmekten gurur duyan ve mutlu olan bir kuruluştur.
Maiden Flight Tech Havacılık Ülkemizin dünya ülkeleri arasındaki prestijini artırabilmek için “yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı” anlayışından yola çıkarak hem iç pazarda hem dış pazarda ARGE çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren, araştıran öğrenen, öğreten geleceğe yönelik meslek edindirme eğitimleri veren ve lisanslandıran yetkili bir eğitim ve öğretim kuruluşudur.
Elbette bizi farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
“MÜKEMMELİYET KANTİTEYE DEĞİL, KALİTEYE BAĞLIDIR” “KALİTEYİ MÜŞTERİ TANIMLAR”